Opinie o Nas

Vicks AntiGrip Max ( Symptomed ) Granulat 14 Sasz.

3016522

Vicks SymptoMed Max to połączenie paracetamolu – substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, fenylefryny – substancji zmniejszającej obrzęk błony śluzowej nosa i chlorfenaminy – substancji przeciwhistaminowej, zmniejszającej ilość wydzieliny z nosa.

15,85 zł brutto


Vicks SymptoMed Max
na objawy przeziębienia i grypy

Maksymalna moc na objawy przeziębienia i grypy od Vicks*

Maksymalna ilość paracetamolu w jednej dawce działającej również na zatkany nos i cieknący katar.

*Wskazaniem do stosowania VICKS SymptoMed Max objęte są: leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem (np. bólem głowy, gardła, mięśni), obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny. Maksymalna zawartość paracetamolu w jednej dawce dozwolona na rynku dla produktów leczniczych dostępnych bez przepisu lekarza (1000mg)

Vicks SymptoMed Max to połączenie paracetamolu – substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, fenylefryny – substancji zmniejszającej obrzęk błony śluzowej nosa i chlorfenaminy – substancji przeciwhistaminowej, zmniejszającej ilość wydzieliny z nosa.

Wskazania do stosowania leku Vicks SymptoMed Max:
Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.

Lek należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. W przypadku wątpliwości należy ponownie skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Dawkowanie:
Dorośli: jedna saszetka co 6-8 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu doby.

U pacjentów dorosłych o masie ciała poniżej 50 kg, pacjentów z zespołem Gilberta (rodzinna żółtaczka niehemolityczna), pacjentów odwodnionych, lub pacjentów z przewlekłą chorobą alkoholową należy stosować następujący schemat dawkowania: jedna saszetka 2-3 razy na dobę w odstępie czasu 6-8 godzin.

Sposób podawania:
Zawartość jednej saszetki rozpuścić w niewielkiej ilości gorącej, lecz nie wrzącej wody (najlepiej w połowie szklanki wody). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia.

Vicks SymptoMed Max zawiera:
Substancjami czynnymi leku są: 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum);
15,58 mg fenylefryny wodorowinianu (Phenylephrini hydrogenotartras), co odpowiada 8,21 mg fenylefryny;
4 mg chlorfenaminy maleinianu (Chlorphenamini maleas), co odpowiada 2,8 mg chlorfenaminy.
Pozostałe substancje pomocnicze to: mannitol, sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon K30, aromat pomarańczowy (zawiera maltodekstrynę uzyskaną ze skrobi kukurydzianej).

Podobne produkty

Poradnik zdrowia

Wpisz w wyszukiwarce (prawy górny róg strony) nazwę szukanego produktu.

Wyszukaj klikając enter lub przycisk lupy.

Dodaj produkt do koszyka klikając przycisk koszyka przy produkcie.

Nie znalazłeś wyników wyszukiwania, próbuj np. ibuprom.

Kliknij "Przejdź do realizacji zamówienia".

Obejrzyj stan swojego koszyka i kliknij ponownie "Przejdź do realizacji zamówienia".

Podaj swój adres email w polu "Stwórz konto". Następnie kliknij przycisk "Stwórz konto".

Wypełnij dane podstawowe do utworzenia konta. Następnie zatwierdź klikając przycisk "Zarejestruj się".

Podaj dokładny adres do wysyłki. Następnie zatwierdź klikając przycisk "Zapisz".

Zaakceptuj adres wysyłki klikając "Przejdź do realizacji zamówienia".

Wybierz formę dostawy oraz zakceptuj regulamin. Następnie kliknij "Przejdź do realizacji zamówienia".

Zakończ zakupy wybierając jedną z dostępnych form płatności.