Opinie o Nas
Nowe Nurofen mięśnie i stawy Forte 400mg 12 tabletek

Nurofen mięśnie i stawy Forte 400mg 12 tabl 08/19

5992481

2,49 zł brutto

Data ważności 08.2019
Nurofen Mięśnie i Stawy Forte tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg dwuwodnej soli sodowej ibuprofenu (maksymalna dawka Ibuprofenu dostępna bez recepty). Lek jest przeznaczony do stosowania w następujących przypadkach - bóle różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu - bóle mięśni i stawów, nerwobóle, bóle okolicy krzyżowej.
Skład
1 tabletka powlekana Nurofen Mięśnie i Stawy Forte zawiera 400 mg ibuprofenu, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
Jak stosować Nurofen mięśnie i stawy forte

Lek do krótkotrwałego stosowania. Lek jest przeznaczony wyłącznie do stosowania doustnego, u pacjentów dorosłych i dzieci w wieku co najmniej 12 lat.
Zalecane dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletkę co cztery godziny.
Tabletki popijać wodą. Nie stosować więcej niż 3 tabletki w ciągu doby.
Nie należy zwiększać zalecanej dawki! W przypadku przedawkowania leku, należy porozumieć się z lekarzem.
W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy skontaktować się z lekarzem. Lek przeznaczony do krótkotrwałego stosowania. Jeżeli objawy utrzymują się lub nasilają lub jeśli wystąpią nowe objawy, należy skontaktować się z lekarzem. Należy stosować najmniejszą możliwą dawkę, przez najkrótszy możliwy okres. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.
Nie wolno przyjmować leku przez okres ponad 3 dni, o ile lekarz nie zaleci inaczej.
W przypadku młodzieży w wieku 12 – 18 lat, należy zasięgnąć porady lekarza, jeśli podawanie leku jest konieczne przez więcej niż 3 dni lub jeśli objawy ulegają nasileniu.
Przeciwwskazania

Produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów:

    z nadwrażliwością na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego;

    u których występowały kiedykolwiek w wywiadzie reakcje nadwrażliwości (np. pokrzywka, nieżyt nosa, obrzęk naczynioruchowy lub astma oskrzelowa) po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ),

    z czynną lub występującą w wywiadzie chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy lub krwawieniem (dwa lub więcej wyraźne epizody potwierdzonego owrzodzenia lub krwawienia),

    z perforacją lub krwawieniem z przewodu pokarmowego w wywiadzie, związanymi z wcześniejszym leczeniem NLPZ

    z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca (klasa IV wg NYHA) ,

    przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym inhibitory COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych),

    w ostatnim trymestrze ciąży,

    ze skazą krwotoczną.


Podobne produkty

Poradnik zdrowia

Wpisz w wyszukiwarce (prawy górny róg strony) nazwę szukanego produktu.

Wyszukaj klikając enter lub przycisk lupy.

Dodaj produkt do koszyka klikając przycisk koszyka przy produkcie.

Nie znalazłeś wyników wyszukiwania, próbuj np. ibuprom.

Kliknij "Przejdź do realizacji zamówienia".

Obejrzyj stan swojego koszyka i kliknij ponownie "Przejdź do realizacji zamówienia".

Podaj swój adres email w polu "Stwórz konto". Następnie kliknij przycisk "Stwórz konto".

Wypełnij dane podstawowe do utworzenia konta. Następnie zatwierdź klikając przycisk "Zarejestruj się".

Podaj dokładny adres do wysyłki. Następnie zatwierdź klikając przycisk "Zapisz".

Zaakceptuj adres wysyłki klikając "Przejdź do realizacji zamówienia".

Wybierz formę dostawy oraz zakceptuj regulamin. Następnie kliknij "Przejdź do realizacji zamówienia".

Zakończ zakupy wybierając jedną z dostępnych form płatności.