Ibum Sprint 200 mg Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy przeciwzapalny 30 sztuk

Poprzedni
Następny
Indeks 6799704 Kategoria Przeciwbólowe i przeciwzapalne Marka IBUM EAN13 5909990952748
Ilość sztuk w opakowaniu 30
Forma kapsułki

200 mg, kapsułki miękkie Ibuprofenum

Wskazania do stosowania
- Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego:
- bóle głowy (w tym także migreny),
- bóle zębów,
- bóle mięśniowe, stawowe i kostne,
- bóle po urazach, nerwobóle,
- bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie.
- Bolesne miesiączkowanie.
Stany gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:
Dawka początkowa 200 mg do 400 mg (1-2 kapsułki), w razie potrzeby co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (6 kapsułek) na dobę w dawkach podzielonych.
Dzieci:
Produktu leczniczego IBUM SPRINT nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

OTC - Lek wydawany bez recepty.

18,75 zł

Opis

Ibum Sprint 200 mg Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy przeciwzapalny 30 sztuk

Najważniejsze cechy produktu
przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny
Przechowywanie i użytkowanie
Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia
Opakowanie: Pudełko
Skład
1 kapsułka zawiera: Substancję czynną: ibuprofen 200 mg. Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50 %, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131)
Producent
PPF HASCO-LEK S.A.