Ibum Supermax 600 mg Lek przeciwbólowy przeciwzapalny 10 sztuk

Poprzedni
Następny
Indeks 3522051 Kategoria Przeciwbólowe i przeciwzapalne Marka IBUM EAN13 5909991383534

600 mg, kapsułki miękkie Ibuprofenum

Wskazania do stosowania
Doraźnie, u dorosłych w ostrych, umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak:
- bóle głowy (w tym także migreny),
- bóle zębów,
- bóle mięśniowe, stawowe i kostne (w tym także bóle pleców),
- bóle pourazowe, pooperacyjne, w tym związane z zabiegiem stomatologicznym,
- nerwobóle,
- bolesne miesiączkowanie.

Objawowe leczenie bólu w chorobach stawów (np. reumatoidalne zapalenie stawów), zwyrodnieniowych chorobach stawów (np. choroba zwyrodnieniowa stawów) u osób dorosłych. Produkt leczniczy jest wskazany do stosowania jako kontynuacja leczenia u pacjentów zdiagnozowanych.

Dorośli:
Zalecana dawka to 600 mg ibuprofenu (1 kapsułka) jednorazowo.
W razie potrzeby dawkę jednorazową 600 mg (1 kapsułka) można powtórzyć, zachowując odstęp 6 - 8 godzin.
Maksymalna dawka dobowa, bez konsultacji z lekarzem, nie powinna przekroczyć 1200 mg (2 kapsułki).

Produkt leczniczy IBUM SUPERMAX, przeznaczony jest do doraźnego i krótkotrwałego stosowania.
Jeśli konieczne jest stosowanie produktu leczniczego dłużej niż 3 dni lub jeśli objawy ulegają nasileniu, pacjent powinien skonsultować się z lekarzem.

OTC - Lek wydawany bez recepty.

15,87 zł

Opis

Ibum Supermax 600 mg Lek przeciwbólowy przeciwzapalny 10 sztuk

Najważniejsze cechy produktu
przeciwbólowy, przeciwzapalny
Przechowywanie i użytkowanie
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Podanie doustne.
Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia
Opakowanie: Pudełko
Skład
1 kapsułka zawiera: substancję czynną: ibuprofen 600 mg, substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50 %, żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131)
Producent
"PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK" S.A.